Aktualności

01 grudnia 2020
Zostało nam jeszcze trochę kartek świątecznych, końcówki z większych zamówień, po kilkanaście – kilkadziesiąt karnetów, do których dodrukowujemy wkładki z logiem i życzeniami. Kolory i wzory w najróżniejszych zestawach, jedyne wspólne cechy to papier metalic i tłoczenie motywu błyszczącą folią.

20 lipca 2020
Sezon na kalendarze możemy uznać za otwarty. Właśnie w zeszłym tygodniu przyszło pierwsze zamówienie. No cóż, jeszcze przed sierpniem będziemy mieć kilka wzorów kalendariów do wyboru.

9 czerwca 2020
Robimy sobie wolny piątek, skoro tak wielu z Państwa porobiło zapasy. Na dyżurze pozostaje tylko skrzynka mailowa – przyjmie pocztę i przechowa do poniedziałku, gdy normalnie stawimy się w pracy. Życzymy ciepłego weekendu zaś spragnionym mocniejszych wrażeń – spektakularnych wiosennych burz.

5 maja 2020
W zeszłym tygodniu zabrakło wpisu, gdyż po postu zabrakło nam czasu, przepraszamy. Piszemy go już, na jutro będzie. Obiecujemy.

9 kwietnia 2020
Robimy sobie wolne w przedświąteczny piątek, wracamy do pracy od wtorku 14 kwietnia. Skrzynka mailowa oczywiście jest dla Państwa otwarta każdego dnia o każdej godzinie. Życzymy spokoju i poczucia nadchodzącej wiosny.

25 marca 2020
Otwieramy specjalny dział naszej strony z krótkimi, bardzo prostymi wyjaśnieniami podstawowych pytań i problemów, z jakimi zwracają się do nas osoby szukające wykonawcy materiałów reklamowych i biurowych. Będą one publikowane jako Wpisy (wejście na czarnym pasku menu).

18 marca 2020
Uprzejmie informujemy, że – działamy. Zachowujemy rekomendowane środki ostrożności, zatem nie powinno być przerw w kolejnych dniach. Większość kontaktów odbywała się dotąd mailowo czy telefonicznie, zatem z Państwa punktu widzenia właściwie nic się zmienia. Jak dotychczas będziemy odbierać maile, przygotowywać pliki, realizować zlecenia. Życzymy zdrowia i optymizmu.

2 marca 2020
Nasza stara / zupełnie nowa strona www. Planujemy, że będzie ciekawsza i bardziej dostosowana do nowoczesnego stylu pracy Państwa firm. Reszta, czyli zakres i jakość naszej oferty, pozostaje bez zmian.